Canlı Sonuçlar - HAYATURFA.COMHAYATURFA.COM

10 Nisan 2021 - 12:25
reklam
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Saarbrucken Saarbrucken
- : -
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
15:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
- : -
Magdeburg Magdeburg
15:00
Duisburg Duisburg
- : -
Mannheim Mannheim
15:00
Lübeck Lübeck
- : -
Kaiserslautern Kaiserslautern
15:00
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
- : -
Bayern Münih II Bayern Münih II
15:00
1860 Münih 1860 Münih
- : -
SC Verl SC Verl
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:00
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
St Pauli St Pauli
14:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
14:00
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
VfL Bochum VfL Bochum
ERT
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
0 - 0
Karlsruher Karlsruher
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
- : -
M'gladbach M'gladbach
16:30
Werder Bremen Werder Bremen
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
16:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
16:30
Bayern Münih Bayern Münih
- : -
Union Berlin Union Berlin
19:30
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
SV Straelen SV Straelen
15:00
FC Köln II FC Köln II
- : -
VfB Homberg VfB Homberg
15:00
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
- : -
Preussen Münster Preussen Münster
15:00
FK Pirmasens FK Pirmasens
- : -
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
15:00
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
- : -
FCA Walldorf FCA Walldorf
15:00
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
- : -
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
15:00
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
- : -
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
15:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
Schalke 04 II Schalke 04 II
15:00
Elversberg Elversberg
- : -
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
15:00
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
- : -
Rodinghausen Rodinghausen
15:00
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
- : -
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
15:00
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
- : -
TSG Balingen TSG Balingen
15:00
Ulm Ulm
- : -
Hoffenheim II Hoffenheim II
15:00
Stuttgart II Stuttgart II
- : -
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
15:00
Schott Mainz Schott Mainz
- : -
Bahlinger SC Bahlinger SC
15:00
Hessen Kassel Hessen Kassel
- : -
VfR Aalen VfR Aalen
15:00
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
- : -
Mainz 05 II Mainz 05 II
15:00
FC Giessen FC Giessen
- : -
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
15:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
- : -
Lippstadt Lippstadt
15:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
- : -
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
ANGOLA 1. LİGİ
19:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- : -
Progresso Progresso
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
20:10
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
21:30
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
- : -
Guillermo Brown Guillermo Brown
21:30
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
2 - 4
San Lorenzo San Lorenzo
20:00
Godoy Cruz Godoy Cruz
- : -
Arsenal Sarandi Arsenal Sarandi
22:15
Estudiantes Estudiantes
- : -
Aldosivi Aldosivi
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
14:00
Kastrioti Kastrioti
- : -
Kukesi Kukesi
14:00
Skenderbeu Skenderbeu
- : -
Tirana Tirana
17:00
Laçi Laçi
- : -
Vllaznia Vllaznia
17:00
Apolonia Apolonia
- : -
Teuta Teuta
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Newcastle Jets Newcastle Jets
1 - 2
Melbourne Victory Melbourne Victory
ERT
Melbourne City Melbourne City
0 - 0
Adelaide United Adelaide United
MS
Sydney FC Sydney FC
1 - 1
Melbourne City Melbourne City
ERT
Sydney FC Sydney FC
0 - 0
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
14'
Adelaide United Adelaide United
1 - 0
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Woden Valley Woden Valley
1 - 4
Gungahlin United Gungahlin United
90'
Monaro Panthers Monaro Panthers
1 - 2
Canberra Olympic Canberra Olympic
AVUSTRALYA NPL BATI
MS
Rockingham City Rockingham City
1 - 1
Armadale Armadale
MS
Balcatta Balcatta
1 - 1
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
MS
Floreat Athena Floreat Athena
3 - 2
Inglewood United Inglewood United
MS
Sorrento Sorrento
0 - 3
ECU Joondalup ECU Joondalup
MS
Perth SC Perth SC
2 - 1
Bayswater City Bayswater City
14:00
Perth Glory II Perth Glory II
- : -
Cockburn City Cockburn City
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS
Croydon Kings Croydon Kings
1 - 2
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
MS
Cumberland United Cumberland United
3 - 0
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
MS
Adelaide Comets Adelaide Comets
1 - 1
Metro Stars Metro Stars
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Charlestown Azzurri Charlestown Azzurri
0 - 1
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
70'
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
1 - 2
Maitland FC Maitland FC
22'
Weston Bears Weston Bears
0 - 0
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
43'
Peninsula Power Peninsula Power
1 - 1
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
8'
Capalaba FC Capalaba FC
1 - 0
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
19'
Northbridge Bulls Northbridge Bulls
0 - 0
Rockdale Ilinden Rockdale Ilinden
AVUSTURYA 1. LİGİ
15:30
Austria Lustenau Austria Lustenau
- : -
Rapid Wien II Rapid Wien II
15:30
SV Lafnitz SV Lafnitz
- : -
FC Liefering FC Liefering
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
0 - 0
Neusiedl Neusiedl
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Altach Altach
- : -
St Polten St Polten
18:00
Hartberg Hartberg
- : -
Austria Wien Austria Wien
18:00
Admira WM Admira WM
- : -
Ried Ried
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
15:00
Kabala Kabala
- : -
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
17:00
Sabah Sabah
- : -
Sebail Sebail
BAHREYN PREMİER LİGİ
16:10
East Riffa East Riffa
- : -
Al Hidd Al Hidd
16:10
Manama Manama
- : -
Al-Ahli Manama Al-Ahli Manama
18:45
Busaiteen Busaiteen
- : -
Al Muharraq Al Muharraq
BELARUS 1. LİGİ
14:00
Isloch Isloch
- : -
Rukh Brest Rukh Brest
16:00
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
20:00
Dinamo Brest Dinamo Brest
- : -
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
BELÇİKA 1. LİGİ
17:15
Cercle Brugge Cercle Brugge
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
19:30
KV Mechelen KV Mechelen
- : -
Zulte Waregem Zulte Waregem
21:45
AA Gent AA Gent
- : -
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
BELÇİKA 2. LİGİ
21:45
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
Deinze Deinze
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
18:00
Zeljeznicar Zeljeznicar
- : -
Mladost Doboj Kakanj Mladost Doboj Kakanj
20:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
BREZİLYA ALAGOANO
23:00
Aliança Aliança
- : -
ASA ASA
BREZİLYA CARİOCA
21:30
Macae Macae
- : -
Resende Resende
21:30
AA Portuguesa AA Portuguesa
- : -
Bangu Bangu
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
22:00
Ceara SC Ceara SC
- : -
Salgueiro AC Salgueiro AC
22:00
Bahia Bahia
- : -
Abc FC Abc FC
22:00
Sampaio Correa Sampaio Correa
- : -
CSA CSA
22:00
Treze Treze
- : -
Sport Recife Sport Recife
22:00
Confiança Confiança
- : -
Fortaleza Fortaleza
22:00
CRB CRB
- : -
AED Altos AED Altos
22:00
4 de Julho EC 4 de Julho EC
- : -
EC Vitoria EC Vitoria
BREZİLYA GAUCHO
MS
Esportivo-RS Esportivo-RS
1 - 1
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
BREZİLYA PARAENSE
00:00
Paysandu Paysandu
- : -
Tuna Luso Tuna Luso
BREZİLYA PİAUİENSE
21:45
Tiradentes PI Tiradentes PI
- : -
Fluminense PI Fluminense PI
BULGARİSTAN 1. LİGİ
17:30
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
- : -
Montana Montana
20:00
CSKA Sofya CSKA Sofya
- : -
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
19:00
Zamalek Zamalek
- : -
Teungueth Rufisque Teungueth Rufisque
19:00
Esperance Tunis Esperance Tunis
- : -
MC Alger MC Alger
22:00
Horoya AC Horoya AC
- : -
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
22:00
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
ÇEKYA 1. LİGİ
15:00
Pribram Pribram
- : -
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
15:00
Jablonec Jablonec
- : -
Fastav Zlin Fastav Zlin
15:00
Karvina Karvina
- : -
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
17:00
Banik Ostrava Banik Ostrava
- : -
Opava Opava
19:30
Slovacko Slovacko
- : -
Slovan Liberec Slovan Liberec
ÇEKYA 2. LİGİ
14:00
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
Usti nad Labem Usti nad Labem
17:30
Dukla Prag Dukla Prag
- : -
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
17:30
FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj Vysehrad
- : -
Hradec Kralove Hradec Kralove
ÇEKYA 3. LİGİ
11:00
Pribram B Pribram B
- : -
Loko Vltavin Loko Vltavin
11:00
SK Benesov SK Benesov
- : -
Viktoria Plzen B Viktoria Plzen B
11:15
Banik Sokolov Banik Sokolov
- : -
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
11:15
Sparta Prag B Sparta Prag B
- : -
Pisek Pisek
11:15
Motorlet Prag Motorlet Prag
- : -
FK Admira Prag FK Admira Prag
11:30
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
- : -
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
14:00
Jablonec B Jablonec B
- : -
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
14:30
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
- : -
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
14:30
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
- : -
SK Rakovnik SK Rakovnik
15:00
Slovan Velvary Slovan Velvary
- : -
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
DANİMARKA 1. LİGİ
14:00
Viborg Viborg
- : -
Fredericia Fredericia
14:00
Hvidovre Hvidovre
- : -
Fremad Amager Fremad Amager
15:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
Silkeborg Silkeborg
DANİMARKA 2. LİGİ
13:00
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
- : -
Thisted Thisted
14:00
B 93 B 93
- : -
VSK Arhus VSK Arhus
14:00
Vanløse Vanløse
- : -
Tårnby Tårnby
14:00
FC Sydvest FC Sydvest
- : -
Næsby Næsby
14:30
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
- : -
Næstved Næstved
14:45
FA 2000 FA 2000
- : -
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
15:00
Brabrand Brabrand
- : -
Holbæk Holbæk
15:00
Dalum Dalum
- : -
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
16:00
Frem Frem
- : -
SfB-Oure SfB-Oure
16:00
Skovshoved Skovshoved
- : -
Slagelse Slagelse
16:00
Brønshøj Brønshøj
- : -
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
EKVADOR PRİMERA
MS
Manta Manta
0 - 2
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
20:15
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
- : -
Universidad Catolica(Ekv.) Universidad Catolica(Ekv.)
22:30
Deportivo Macara Deportivo Macara
- : -
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
ESTONYA 1. LİGİ
13:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
- : -
FC Kuressaare FC Kuressaare
FAS PREMİER LİGİ
17:00
MCO Oujda MCO Oujda
- : -
MAS Fès MAS Fès
FİNLANDİYA KUPASI
15:00
KuPS KuPS
- : -
Honka Honka
18:00
Helsinki Helsinki
- : -
Inter Turku Inter Turku
FRANSA LİGUE 1
18:00
Strasbourg Strasbourg
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
22:00
Montpellier Montpellier
- : -
Marsilya Marsilya
FRANSA LİGUE 2
16:00
Paris FC Paris FC
- : -
Troyes Troyes
21:00
Chamois Niortais Chamois Niortais
- : -
Auxerre Auxerre
21:00
Grenoble Grenoble
- : -
Caen Caen
21:00
Pau FC Pau FC
- : -
Clermont Clermont
21:00
Nancy Nancy
- : -
Sochaux Sochaux
21:00
Havre AC Havre AC
- : -
AC Ajaccio AC Ajaccio
21:00
Chateauroux Chateauroux
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
21:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
Chambly Chambly
FRANSA ULUSAL LİGİ
19:00
Stade Briochin Stade Briochin
- : -
Bastia Bastia
19:00
Laval Laval
- : -
Villefranche Villefranche
21:00
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
- : -
Bourg-Peronnas Bourg-Peronnas
21:00
Avranches Avranches
- : -
Boulogne Boulogne
GALLER PREMİER LİGİ
16:30
Flint Town United Flint Town United
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
16:30
Cefn Druids Cefn Druids
- : -
Haverfordwest Haverfordwest
16:30
Connahs Quay Connahs Quay
- : -
Penybont Penybont
16:30
Caernarfon Town Caernarfon Town
- : -
Barry Town Barry Town
16:30
Bala Town Bala Town
- : -
The New Saints The New Saints
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Coban Imperial Coban Imperial
- : -
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
22:00
Iztapa Iztapa
- : -
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Bizana Pondo Chiefs Bizana Pondo Chiefs
- : -
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
16:00
JDR Stars JDR Stars
- : -
Pretoria Callies Pretoria Callies
16:00
Free State Stars Free State Stars
- : -
Royal AM Royal AM
16:00
Richards Bay Richards Bay
- : -
Polokwane City Polokwane City
16:00
Cape Umoya United F.C. Cape Umoya United F.C.
- : -
TS Sporting FC TS Sporting FC
16:00
Steenberg United Steenberg United
- : -
Uthongathi FC Uthongathi FC
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Cape Town City Cape Town City
- : -
SuperSport United SuperSport United
18:00
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
- : -
Tshakhuma Tsha Madzivhandila Tshakhuma Tsha Madzivhandila
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
- : -
Enosis Paralimni Enosis Paralimni
19:30
Apollon Limassol Apollon Limassol
- : -
Anorthosis Anorthosis
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
0 - 1
Chungnam Asan Chungnam Asan
12:30
Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
- : -
Bucheon Bucheon
GÜNEY KORE 3. LİGİ
MS
Daejeon Korail Daejeon Korail
0 - 1
Mokpo City FC Mokpo City FC
MS
Busan Kyotong Busan Kyotong
1 - 1
Changwon City Changwon City
MS
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
0 - 0
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Gangwon Gangwon
3 - 0
Daegu Daegu
MS
FC Seoul FC Seoul
1 - 2
Pohang Steelers Pohang Steelers
13:00
Seongnam FC Seongnam FC
- : -
Gwangju Gwangju
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
18:00
HNK Gorica HNK Gorica
- : -
Varazdin Varazdin
20:05
Sibenik Sibenik
- : -
Rijeka Rijeka
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
19:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
- : -
Willem II Willem II
21:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
- : -
Emmen Emmen
21:00
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
- : -
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
22:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
Twente Twente
HONDURAS 1. LİGİ
MS
CD Marathon CD Marathon
1 - 1
UPNFM UPNFM
HONG KONG 1. LİG
MS
Southern District Southern District
3 - 3
Happy Valley Happy Valley
İNGİLTERE 1. LİGİ
17:00
Swindon Town Swindon Town
- : -
Peterborough United Peterborough United
17:00
Lincoln City Lincoln City
- : -
Blackpool Blackpool
17:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
- : -
Rochdale Rochdale
17:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
- : -
Hull City Hull City
17:00
Portsmouth Portsmouth
- : -
Burton Albion Burton Albion
17:00
Northampton Town Northampton Town
- : -
Bristol Rovers Bristol Rovers
17:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
17:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
17:00
Sunderland Sunderland
- : -
Charlton Athletic Charlton Athletic
17:00
Gillingham Gillingham
- : -
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
17:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
- : -
Oxford United Oxford United
17:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
İNGİLTERE 2. LİGİ
17:00
Bradford City Bradford City
- : -
Grimsby Town Grimsby Town
17:00
Barrow Barrow
- : -
Carlisle United Carlisle United
17:00
Salford City Salford City
- : -
Stevenage Stevenage
17:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
- : -
Harrogate Town Harrogate Town
17:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
- : -
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
17:00
Cambridge United Cambridge United
- : -
Exeter City Exeter City
17:00
Walsall Walsall
- : -
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
17:00
Cheltenham Town Cheltenham Town
- : -
Leyton Orient Leyton Orient
17:00
Southend United Southend United
- : -
Crawley Town Crawley Town
17:00
Port Vale Port Vale
- : -
Morecambe Morecambe
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:30
Manchester City Manchester City
- : -
Leeds United Leeds United
17:00
Liverpool Liverpool
- : -
Aston Villa Aston Villa
19:30
Crystal Palace Crystal Palace
- : -
Chelsea Chelsea
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Millwall Millwall
- : -
Swansea City Swansea City
17:00
Barnsley Barnsley
- : -
Middlesbrough Middlesbrough
17:00
Derby County Derby County
- : -
Norwich City Norwich City
17:00
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
- : -
Coventry City Coventry City
17:00
Bristol City Bristol City
- : -
Nottingham Forest Nottingham Forest
17:00
Cardiff City Cardiff City
- : -
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
17:00
Birmingham City Birmingham City
- : -
Stoke City Stoke City
17:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
- : -
Luton Town Luton Town
17:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
17:00
Preston North End Preston North End
- : -
Brentford Brentford
17:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
- : -
Rotherham United Rotherham United
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
17:00
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Wealdstone Wealdstone
17:00
Torquay United Torquay United
- : -
Weymouth Weymouth
17:00
Wrexham Wrexham
- : -
Stockport County Stockport County
17:00
Maidenhead United Maidenhead United
- : -
Barnet Barnet
17:00
King's Lynn Town King's Lynn Town
- : -
Chesterfield Chesterfield
17:00
Bromley Bromley
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
17:00
Altrincham Altrincham
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
17:00
Aldershot Town Aldershot Town
- : -
Yeovil Town Yeovil Town
İPT
Dover Athletic Dover Athletic
0 - 0
Sutton United Sutton United
İPT
Solihull Moors Solihull Moors
0 - 0
Macclesfield Town Macclesfield Town
17:00
Eastleigh Eastleigh
- : -
Woking Woking
19:20
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Notts County Notts County
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
İPT
Bath City Bath City
0 - 0
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
İPT
Southport Southport
0 - 0
Guiseley Guiseley
İPT
Leamington Leamington
0 - 0
Bradford PA Bradford PA
İPT
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
0 - 0
Gateshead Gateshead
İPT
Gloucester City Gloucester City
0 - 0
Curzon Ashton Curzon Ashton
İPT
Chorley Chorley
0 - 0
Alfreton Town Alfreton Town
İPT
Chester Chester
0 - 0
Boston United Boston United
İPT
Blyth Spartans Blyth Spartans
0 - 0
Brackley Town Brackley Town
İPT
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
0 - 0
Kettering Town Kettering Town
İPT
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
0 - 0
Hereford Hereford
İPT
Slough Town Slough Town
0 - 0
Chippenham Town Chippenham Town
İPT
Oxford City Oxford City
0 - 0
Billericay Billericay
İPT
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
0 - 0
Hungerford Town Hungerford Town
İPT
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
0 - 0
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
İPT
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
0 - 0
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
İPT
Dartford Dartford
0 - 0
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
İPT
Braintree Town Braintree Town
0 - 0
St.Albans City St.Albans City
İPT
Spennymoor Town Spennymoor Town
0 - 0
York City York City
İPT
Darlington Darlington
0 - 0
Farsley Celtic Farsley Celtic
İPT
Welling United Welling United
0 - 0
Concord Rangers Concord Rangers
İPT
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
0 - 0
Chelmsford Chelmsford
İRLANDA PREMİER LİGİ
20:00
Sligo Rovers Sligo Rovers
- : -
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
20:00
Finn Harps Finn Harps
- : -
Waterford FC Waterford FC
20:00
Longford Town Longford Town
- : -
Drogheda United Drogheda United
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Peterhead Peterhead
- : -
Partick Thistle Partick Thistle
17:00
Montrose Montrose
- : -
Airdrieonians Airdrieonians
17:00
Falkirk Falkirk
- : -
Clyde Clyde
17:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Dumbarton Dumbarton
İPT
Forfar Athletic Forfar Athletic
0 - 0
Dumbarton Dumbarton
İPT
Cove Rangers Cove Rangers
0 - 0
East Fife East Fife
İPT
Airdrieonians Airdrieonians
0 - 0
Clyde Clyde
17:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
- : -
East Fife East Fife
İPT
Partick Thistle Partick Thistle
0 - 0
Peterhead Peterhead
İPT
Montrose Montrose
0 - 0
Falkirk Falkirk
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
- : -
Queens Park Queens Park
17:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Elgin City Elgin City
17:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
İPT
Annan Athletic Annan Athletic
0 - 0
Edinburgh City Edinburgh City
İPT
Stenhousemuir Stenhousemuir
0 - 0
Brechin City Brechin City
İPT
Stranraer Stranraer
0 - 0
Elgin City Elgin City
İPT
Cowdenbeath Cowdenbeath
0 - 0
Queens Park Queens Park
İPT
Albion Rovers Albion Rovers
0 - 0
Stirling Albion Stirling Albion
17:00
Brechin City Brechin City
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
17:00
Stranraer Stranraer
- : -
Edinburgh City Edinburgh City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Motherwell Motherwell
- : -
St Mirren St Mirren
17:00
Hamilton Hamilton
- : -
Dundee United Dundee United
17:00
St Johnstone St Johnstone
- : -
Aberdeen Aberdeen
17:00
Celtic Celtic
- : -
Livingston Livingston
17:00
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
Ross County Ross County
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Dundee Dundee
- : -
Greenock Morton Greenock Morton
17:00
Ayr United Ayr United
- : -
Dunfermline Dunfermline
17:00
Raith Rovers Raith Rovers
- : -
Arbroath Arbroath
17:00
Queen of South Queen of South
- : -
Inverness Ct Inverness Ct
İSPANYA 2. LİG B
18:00
Atzeneta UE Atzeneta UE
- : -
Prat Prat
18:00
Osasuna B Osasuna B
- : -
Real Union Real Union
18:00
Burgos Burgos
- : -
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
19:00
Hercules Hercules
- : -
Badalona Badalona
19:00
Valencia B Valencia B
- : -
UE Olot UE Olot
19:00
Don Benito Don Benito
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
19:45
Villarrubia CF Villarrubia CF
- : -
Atletico Madrid B Atletico Madrid B
İSPANYA LA LİGA
15:00
Getafe Getafe
- : -
Cadiz Cadiz
17:15
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
- : -
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
19:30
Eibar Eibar
- : -
Levante Levante
22:00
Real Madrid Real Madrid
- : -
Barcelona Barcelona
İSPANYA LA LİGA 2
15:00
Ponferradina Ponferradina
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
17:00
Real Oviedo Real Oviedo
- : -
Las Palmas Las Palmas
19:15
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
Girona Girona
İSRAİL 1. LİGİ
18:00
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
18:30
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
- : -
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
18:45
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
- : -
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
20:30
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
- : -
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Sollentuna FK Sollentuna FK
- : -
Gefle Gefle
14:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
- : -
Tvaakers IF Tvaakers IF
14:00
Lindome GIF Lindome GIF
- : -
Skovde AIK Skovde AIK
14:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
- : -
Brommapojkarna Brommapojkarna
15:00
Torns Torns
- : -
Linkoping Linkoping
16:00
Atvidaberg Atvidaberg
- : -
Trollhattan Trollhattan
17:00
Karlstad Karlstad
- : -
IFK Haninge IFK Haninge
17:00
Ljungskile Ljungskile
- : -
IFK Malmö IFK Malmö
17:00
Österlen FF Österlen FF
- : -
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
17:00
Qviding Qviding
- : -
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
17:00
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
- : -
Sylvia Sylvia
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Malmö Malmö
- : -
Hammarby Hammarby
18:30
Örebro Örebro
- : -
Göteborg Göteborg
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
16:00
Falkenberg Falkenberg
- : -
Gais Gais
16:00
Landskrona Landskrona
- : -
IFK Varnamo IFK Varnamo
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:15
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
- : -
Aarau Aarau
19:15
Winterthur Winterthur
- : -
Wil Wil
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:15
Lugano Lugano
- : -
Lausanne Lausanne
21:30
Luzern Luzern
- : -
Basel Basel
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Spezia Spezia
- : -
Crotone Crotone
19:00
Parma Parma
- : -
Milan Milan
21:45
Udinese Udinese
- : -
Torino Torino
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Ascoli Ascoli
- : -
Monza Monza
15:00
Virtus Entella Virtus Entella
- : -
Salernitana Salernitana
15:00
Cremonese Cremonese
- : -
Pordenone Pordenone
15:00
Brescia Brescia
- : -
Pescara Pescara
15:00
Lecce Lecce
- : -
Spal Spal
17:00
Frosinone Frosinone
- : -
Cittadella Cittadella
İTALYA SERİE C LİGİ
16:00
Palermo Palermo
- : -
US Vibonese US Vibonese
16:00
Albinoleffe Albinoleffe
- : -
Carrarese Carrarese
18:30
Avellino Avellino
- : -
Bari Bari
İZLANDA KUPASI
ERT
Vikingur O. Vikingur O.
0 - 0
Gullfalkinn Reykjavik Gullfalkinn Reykjavik
ERT
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
0 - 0
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
ERT
Alafoss Alafoss
0 - 0
GG GG
ERT
Kria Kria
0 - 0
Afrika Afrika
ERT
Kormakur Kormakur
0 - 0
Hamrarnir Hamrarnir
ERT
KFB KFB
0 - 0
Stokkseyri Stokkseyri
ERT
Höttur / Huginn Höttur / Huginn
0 - 0
Einherji Einherji
ERT
SR Reykjavík SR Reykjavík
0 - 0
RB Keflavik RB Keflavik
ERT
Ymir Ymir
0 - 0
KFR Hvolsvöllur KFR Hvolsvöllur
ERT
Dalvik / Reynir Dalvik / Reynir
0 - 0
Samherjar Samherjar
ERT
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
0 - 0
Hördür İ. Hördür İ.
ERT
Berserkir Berserkir
0 - 0
KFS KFS
ERT
KM Reykjavik KM Reykjavik
0 - 0
Haukar Haukar
ERT
Reynir Hellissandur Reynir Hellissandur
0 - 0
Afturelding Afturelding
ERT
Ægir Ægir
0 - 0
ÍB Uppsveitir ÍB Uppsveitir
ERT
Vatnaliljur Vatnaliljur
0 - 0
IH Hafnarfjordur IH Hafnarfjordur
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
0 - 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
MS
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
2 - 2
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
0 - 0
Omiya Ardija Omiya Ardija
MS
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
1 - 2
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
MS
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
1 - 1
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
MS
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
4 - 1
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
MS
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
3 - 1
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
1 - 1
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
KATAR YILDIZLAR LİGİ
18:15
Al Arabi Al Arabi
- : -
Al Sailiya Al Sailiya
20:30
Al Kharitiyath Al Kharitiyath
- : -
Al-Wakra Al-Wakra
20:30
Umm Salal Umm Salal
- : -
Al Gharrafa Al Gharrafa
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
13:00
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
- : -
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
13:00
FC Astana FC Astana
- : -
Atyrau Atyrau
13:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
- : -
FC Turan FC Turan
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
23:30
Independiente Medellin Independiente Medellin
- : -
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
22:00
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
- : -
Consultants Desamparados Consultants Desamparados
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
MS
Municipal Grecia Municipal Grecia
1 - 4
LD Alajuelense LD Alajuelense
MS
C.S. Cartagines C.S. Cartagines
1 - 1
AD San Carlos AD San Carlos
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
İPT
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
0 - 0
Ards Ards
İPT
Institute Institute
0 - 0
H&W Welders H&W Welders
İPT
Loughgall Loughgall
0 - 0
Newry City AFC Newry City AFC
İPT
Knockbreda FC Knockbreda FC
0 - 0
Ballinamallard United Ballinamallard United
İPT
Queens University Queens University
0 - 0
Dundela FC Dundela FC
İPT
Dergview Dergview
0 - 0
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Glenavon Glenavon
- : -
Ballymena United Ballymena United
17:00
Crusaders Crusaders
- : -
Cliftonville Cliftonville
17:00
Glentoran Glentoran
- : -
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
17:00
Portadown Portadown
- : -
Carrick Rangers Carrick Rangers
17:00
Larne Larne
- : -
Linfield Linfield
19:30
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
- : -
Coleraine Coleraine
LETONYA VİRSLİGA
15:00
FK Liepaja FK Liepaja
- : -
Valmiera Valmiera
19:00
FS Metta LU FS Metta LU
- : -
Riga FC Riga FC
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
17:00
Victoria Rosport Victoria Rosport
- : -
Dudelange Dudelange
19:00
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
- : -
Racing FC Racing FC
20:00
Fola Esch Fola Esch
- : -
Union Titus Petange Union Titus Petange
20:30
Swift Hesperange Swift Hesperange
- : -
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:45
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
- : -
Budafoki MTE Budafoki MTE
18:00
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Ujpest Ujpest
20:30
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
MALEZYA PREMİER LİGİ
39'
Kelantan Kelantan
0 - 0
Kuching City Kuching City
11:45
Sarawak Sarawak
- : -
Skuad Projek Fam-Msn Skuad Projek Fam-Msn
16:00
PDRM PDRM
- : -
Perak 2 Perak 2
16:00
Johor Darul Takzim II Johor Darul Takzim II
- : -
Selangor 2 Selangor 2
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:00
Johor Darul Takzim Johor Darul Takzim
- : -
Petaling Jaya City Petaling Jaya City
16:00
Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
- : -
Pahang Pahang
16:00
Selangor FA Selangor FA
- : -
Perak Perak
16:00
UITM UITM
- : -
Melaka United Melaka United
MALTA 1. LİGİ
ERT
Hibernians Hibernians
0 - 0
Gzira United Gzira United
ERT
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
0 - 0
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
ERT
Santa Lucia Santa Lucia
0 - 0
Sirens Sirens
ERT
Lija Athletic Lija Athletic
0 - 0
Zejtun Corinthians Zejtun Corinthians
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
Necaxa Necaxa
0 - 1
UNAM Pumas UNAM Pumas
MS
FC Juarez FC Juarez
2 - 1
Atletico San Luis Atletico San Luis
MOLDOVA 1. LİGİ
ERT
FC Sheriff FC Sheriff
0 - 0
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
ERT
Milsami Orhei Milsami Orhei
0 - 0
CSCA Buiucani CSCA Buiucani
ERT
Floresti Floresti
0 - 0
Codru Codru
ERT
Zimbru Zimbru
0 - 0
Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni
ERT
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
0 - 0
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS
CD Junior CD Junior
1 - 1
Walter Ferretti Walter Ferretti
NON LİG PREMİER
ERT
Witton Albion Witton Albion
0 - 0
Grantham Town Grantham Town
ERT
Stafford Rangers Stafford Rangers
0 - 0
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
ERT
South Shields South Shields
0 - 0
Warrington Town Warrington Town
ERT
Morpeth Town Morpeth Town
0 - 0
Nantwich Town Nantwich Town
ERT
Buxton Buxton
0 - 0
Lancaster City Lancaster City
ERT
Atherton Collieries Atherton Collieries
0 - 0
Hyde United Hyde United
ERT
United Of Manchester United Of Manchester
0 - 0
Matlock Town Matlock Town
ERT
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
0 - 0
Whitby Whitby
ERT
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
0 - 0
Scarborough Scarborough
ERT
Basford United Basford United
0 - 0
Ashton United Ashton United
ERT
Bamber Bridge Bamber Bridge
0 - 0
Mickleover Sports Mickleover Sports
NORVEÇ 2. LİGİ
ERT
Floro Floro
0 - 0
Kvik Halden Kvik Halden
ERT
FK Arendal FK Arendal
0 - 0
Oygarden FK Oygarden FK
ERT
Fløy Fløy
0 - 0
Egersunds Egersunds
ERT
Vard Haugesund Vard Haugesund
0 - 0
Notodden Notodden
ERT
Senja Senja
0 - 0
Tromsdalen Tromsdalen
ERT
Skeid Skeid
0 - 0
Nardo Nardo
ERT
Asker Asker
0 - 0
Eidsvold TF Eidsvold TF
ERT
Brattvag Brattvag
0 - 0
Baerum Baerum
ERT
Alta Alta
0 - 0
Hodd Hodd
ERT
Floya Floya
0 - 0
Kongsvinger Kongsvinger
NORVEÇ ELİTESERİEN
ERT
Stromsgodset Stromsgodset
0 - 0
Bodo Glimt Bodo Glimt
ERT
Odds BK Odds BK
0 - 0
Valerenga Valerenga
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
16:30
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
- : -
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
16:00
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
- : -
LKS Lodz LKS Lodz
17:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
- : -
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
17:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
- : -
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
17:00
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
Gornik Leczna Gornik Leczna
18:00
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
GKS Tychy GKS Tychy
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
- : -
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
14:00
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
- : -
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
16:00
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
- : -
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
17:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
- : -
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
17:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
19:00
KKS 1925 Kalisz KKS 1925 Kalisz
- : -
Motor Lublin Motor Lublin
21:15
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
- : -
Wisla Plock Wisla Plock
18:30
Warta Poznan Warta Poznan
- : -
Stal Mielec Stal Mielec
21:00
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Academica Academica
- : -
FC Porto B FC Porto B
17:00
Cova Piedade Cova Piedade
- : -
Varzim Varzim
22:30
Leixoes Leixoes
- : -
Penafiel Penafiel
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:00
Maritimo Maritimo
- : -
Farense Farense
17:30
Boavista Boavista
- : -
Rio Ave Rio Ave
20:00
Tondela Tondela
- : -
Porto Porto
22:30
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
- : -
Benfica Benfica
ROMANYA LİGA 1
19:00
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
- : -
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Khimki Khimki
- : -
Tambov Tambov
16:30
Ufa Ufa
- : -
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
19:00
Rostov Rostov
- : -
Rubin Kazan Rubin Kazan
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
20:00
Vozdovac Vozdovac
- : -
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
20:00
Mladost Lucani Mladost Lucani
- : -
Spartak Subotica Spartak Subotica
20:00
Cukaricki Cukaricki
- : -
Backa Topola Backa Topola
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Garena Young Lions Garena Young Lions
- : -
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
12:30
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
- : -
Hougang United Hougang United
SLOVAKYA 2. LİGİ
15:30
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
- : -
FK Kosice FK Kosice
17:00
Komarno Komarno
- : -
FC Samorin FC Samorin
17:00
MFK Skalica MFK Skalica
- : -
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
17:00
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
- : -
Poprad Poprad
17:00
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
- : -
Zilina II Zilina II
17:00
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
- : -
Puchov Puchov
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
16:30
Trencin Trencin
- : -
Zilina Zilina
18:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Nitra Nitra
18:00
Senica Senica
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
18:00
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
- : -
FK Pohronie FK Pohronie
18:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
SLOVENYA 1. LİGİ
ERT
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
0 - 0
Koper Koper
ERT
Tabor Sezana Tabor Sezana
0 - 0
Mura Mura
ERT
Maribor Maribor
0 - 0
Domzale Domzale
ERT
Gorica Gorica
0 - 0
Bravo Bravo
ERT
NK CM Celje NK CM Celje
0 - 0
Aluminij Aluminij
SPOR TOTO 1. LİG
13:30
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
- : -
Menemenspor Menemenspor
13:30
Altay Altay
- : -
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
16:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
- : -
Aydeniz Et Balıkesirspor Aydeniz Et Balıkesirspor
19:00
Akhisarspor Akhisarspor
- : -
Adana Demirspor Adana Demirspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
- : -
Göztepe Göztepe
16:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
- : -
Trabzonspor Trabzonspor
19:00
Galatasaray Galatasaray
- : -
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:55
Al Faysali Al Faysali
- : -
Al Fateh Al Fateh
18:55
Al Baten Al Baten
- : -
Al Shabab Al Shabab
20:15
Al Ettifaq Al Ettifaq
- : -
Al Quadisiya Al Quadisiya
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
23:00
Union Espanola Union Espanola
- : -
Melipilla Melipilla
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
FC Mariupol FC Mariupol
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
17:00
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
19:30
Desna Desna
- : -
Olexandria Olexandria
ÜRDÜN 1. LİGİ
16:00
Aqaba Aqaba
- : -
Al-Ramtha Al-Ramtha
18:30
Sahab Sahab
- : -
Al-Faisaly Al-Faisaly
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
15:00
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
- : -
Panetolikos Panetolikos
17:15
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
- : -
Ofi Crete Ofi Crete
19:30
Atromitos Atromitos
- : -
Larisa Larisa
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
14:45
Ionikos Ionikos
- : -
Doxa Drama Doxa Drama
14:45
Trikala Trikala
- : -
AE Karaiskakis AE Karaiskakis
14:45
Apollon Larissa Apollon Larissa
- : -
Levadiakos Levadiakos
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 31 35 67
2 Fenerbahçe 32 24 63
3 Galatasaray 31 31 61
4 Trabzonspor 32 9 57
5 Gaziantep FK 31 12 50
6 Alanyaspor 32 15 49
7 Hatayspor 31 14 49
8 Fatih Karagümrük 32 9 48
9 Sivasspor 31 4 44
10 Göztepe 32 4 43
11 Konyaspor 31 1 40
12 Antalyaspor 32 -10 39
13 Çaykur Rizespor 31 -13 35
14 Kasımpaşa 32 -13 35
15 Yeni Malatyaspor 31 -6 33
16 MKE Ankaragücü 31 -13 33
17 Başakşehir FK 32 -16 33
18 Kayserispor 31 -16 33
19 Gençlerbirliği 31 -24 31
20 BB Erzurumspor 32 -22 28
21 Denizlispor 31 -25 26
# TAKIMLAR O AV P
1 Giresunspor 29 27 60
2 Samsunspor 28 18 54
3 Altay 28 25 53
4 Adana Demirspor 28 23 52
5 Altınordu 29 8 52
6 İstanbulspor 29 20 51
7 Ankara Keçiörengücü 29 16 49
8 Tuzlaspor 29 -6 41
9 Bursaspor 28 2 40
10 Bandırmaspor 28 0 38
11 Ümraniyespor 28 -3 38
12 Boluspor 28 -3 32
13 Balıkesirspor 28 -10 32
14 Adanaspor 28 -4 31
15 Menemenspor 28 -15 29
16 Akhisarspor 28 -19 25
17 Ankaraspor 28 -25 19
18 Eskişehirspor 29 -54 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 31 56 77
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 30 41 62
4 Kocaelispor 30 19 55
5 Ankara Demirspor 31 16 53
6 24Erzincanspor 30 16 52
7 Sarıyer 31 12 52
8 Amed Sportif 31 6 51
9 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
10 Afjet Afyonspor 30 9 50
11 Pendikspor 28 1 40
12 Çorum FK 30 26 49
13 Uşak Spor 30 12 47
14 Kahramanmaraşspor 30 -16 31
15 Zonguldak Kömürspor 30 -15 30
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 Gümüşhanespor 31 -30 26
18 İnegölspor 30 -15 25
19 Kırklarelispor 28 -16 33
20 Mamak FK 28 -4 31
21 Şanlıurfaspor 30 -30 25
22 Ergene Velimeşe 30 -25 24
23 Hacettepe Spor 30 -21 23
24 Niğde Anadolu FK 30 -24 23
25 Sancaktepe FK 31 -37 23
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 32 50 78
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Sakaryaspor 32 26 60
5 Kırşehir Belediyespor 32 20 59
6 Tuzlaspor 28 20 53
7 Van Spor 32 22 57
8 Kırklarelispor 32 21 57
9 Bodrumspor 32 26 55
10 Etimesgut Belediyespor 32 24 52
11 Turgutluspor 32 -5 49
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Tarsus İdman Yurdu 32 10 48
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Serik Belediyespor 32 6 48
17 Karacabey Belediyespor 32 5 44
18 Pendikspor 32 8 41
19 Pazarspor 32 -5 38
20 Sivas Belediyespor 32 1 37
21 Bayburt Özel İdare Spor 32 -12 37
22 1922 Konyaspor 32 -2 35
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Kastamonuspor 32 -19 32
25 Elazığspor 32 -27 26
26 Mamak FK 32 -66 24
27 Kardemir Karabükspor 32 -83 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Atletico Madrid 29 32 66
2 Barcelona 29 44 65
3 Real Madrid 29 28 63
4 Sevilla 29 19 58
5 Real Sociedad 29 16 46
6 Real Betis 29 -3 46
7 Villarreal 29 11 46
8 Celta Vigo 29 -6 37
9 Granada 29 -15 36
10 Athletic Bilbao 29 6 36
11 Levante 29 -3 35
12 Valencia 29 -5 33
13 Cadiz 29 -19 32
14 Osasuna 29 -12 31
15 Getafe 29 -11 30
16 Huesca 30 -14 27
17 Valladolid 29 -13 27
18 Elche 30 -19 26
19 Eibar 29 -13 23
20 Deportivo Alaves 29 -23 23
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 27 44 64
2 RB Leipzig 27 26 57
3 Wolfsburg 27 24 54
4 Eintracht Frankfurt 27 18 50
5 Borussia Dortmund 27 16 43
6 Bayer Leverkusen 27 13 43
7 Union Berlin 27 8 39
8 Stuttgart 27 7 39
9 Mönchengladbach 27 5 39
10 Freiburg 28 -2 37
11 Augsburg 27 -12 32
12 Hoffenheim 27 -6 30
13 Werder Bremen 27 -8 30
14 Arminia Bielefeld 28 -24 26
15 Hertha Berlin 27 -14 25
16 Mainz 05 27 -19 25
17 Köln 27 -22 23
18 Schalke 04 27 -54 10
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 31 45 74
2 Manchester United 30 25 60
3 Leicester City 30 19 56
4 West Ham United 30 11 52
5 Chelsea 30 16 51
6 Tottenham 30 19 49
7 Liverpool 30 15 49
8 Everton 29 3 47
9 Aston Villa 29 11 44
10 Arsenal 30 5 42
11 Leeds United 30 -1 42
12 Wolverhampton 31 -10 38
13 Crystal Palace 30 -16 38
14 Southampton 30 -14 36
15 Burnley 30 -16 33
16 Brighton & Hove Albion 30 -5 32
17 Newcastle United 30 -20 29
18 Fulham 32 -18 26
19 West Bromwich 30 -34 21
20 Sheffield United 30 -35 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Inter 29 41 71
2 Milan 29 20 60
3 Juventus 29 32 59
4 Atalanta 29 32 58
5 Napoli 29 29 56
6 Lazio 28 7 52
7 Roma 29 9 51
8 Hellas Verona 29 4 41
9 Sassuolo 29 0 40
10 Sampdoria 29 -4 36
11 Bologna 29 -6 34
12 Udinese 29 -7 33
13 Genoa 29 -10 32
14 Fiorentina 29 -10 30
15 Benevento 29 -24 30
16 Spezia 29 -16 29
17 Torino 28 -11 24
18 Cagliari 29 -19 22
19 Parma 29 -28 20
20 Crotone 29 -39 15
reklam